projektpraca.eu

Merchandiser - praca dodatkowa

Adecco
  • Dodano: 21 marca 2019
  • Ważna do: 21 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie, dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Merchandisera.

Jeśli jesteś studentem lub po prostu szukasz pracy dodatkowej-APLIKUJ!

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

- organizacja oraz ekspozycja produktów na wystawach sklepowych

Oferujemy:

- współpracę w oparciu o umowę zlecenie

- prace w dowolne dni, raz w tygodniu

- szkolenie wdrażające

- pracę na dłuższy okres

Wymagania

-dyspozycyjność do pracy dodatkowej

-chęć do pracy

CV prosimy przesyłać poprzez link aplikacyjny zamieszczony poniżej.