projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego

Helen Doron English Bilcza (gm. Morawica)
  • Dodano: 06 sierpnia 2022
  • Ważna do: 01 września 2022

Opis stanowiska pracy

Szkoła Języka Angielskiego Helen Doron w Bilczy (gm. Morawica) poszukuje lektorów z pasją!

Dołącz do Helen Doron English-wiodącej marki edukacyjnej na świecie z 35-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Na polskim rynku działamy skutecznie już od ponad 20 lat. Nasze kursy są przeznaczone dla dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia. Poszukujemy osoby, która biegle posługuje się językiem angielskim i lubi pracować z dziećmi.

Co oferujemy?

  • szkolenia,
  • wsparcie metodyczne,
  • doskonale sprawdzone know-how międzynarodowej sieci,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w młodym zespole,
  • gotowe scenariusze lekcji i pomoce dydaktyczne,
  • coroczne konferencje,
  • pracę w godzinach popołudniowych.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • lubisz pracę z dziećmi,
  • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim (studia kierunkowe są dodatkowym atutem)
  • szukasz inspirującej, rozwijającej pracy
  • jesteś pomysłowy i kreatywny

Czekamy na Twoje CV!