projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego

Helen Doron Jędrzejów
  • Dodano: 25 lutego 2021
  • Ważna do: 31 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Zostań nauczycielem w Helen Doron w Jędrzejowie!
Weź udział w wyjątkowym kształceniu dzieci ????

Dołącz do naszego zespołu.

????Biegle posługujesz się językiem angielskim?
????Szukasz inspirującej, rozwijającej pracy?
????Kochasz pracę z dziećmi, rozumiesz je i szanujesz?
????Jesteś kreatywny, twórczy i komunikatywny?

Jeśli tak, to zapraszamy do złożenia CV na adres jedrzejow@helendoron.pl
Szukamy osoby energicznej, dyspozycyjnej i chcącej poszerzać swoje kompetencje w nauczaniu języka angielskiego.

Co oferujemy?

????Sprawdzoną metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży (od 3 miesiąca do 19 roku życia)
????Międzynarodowy dyplom uprawniający do nauczania metodą Helen Doron na całym świecie.
????Wsparcie w nauczaniu, poprzez najwyższej jakości materiały, coroczne szkolenia i konferencje, wewnętrzną sieć i portal dla nauczycieli.
????Satysfakcjonującą karierę i poczucie spełnienia w pracy lektora.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt jedrzejow@helendoron.pl

Wymagania

Biegły język angielski, dyspozycyjność, kreatywność, dobra kondycja.