projektpraca.eu

Kelner Kelnerka / Dworek w Bobrzy

Dworek w Bobrzy
  • Dodano: 12 czerwca 2020
  • Ważna do: 12 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kelnerki bądź Kelnera do pracy w Dworku w Bobrzy. 

Oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie

Pracę na stałe w pełnym wymiarze godzin lub pracę dorywczą

Mile widziane osoby z Gminy Miedziana Góra bądź osoby, dla których dojazd  nie będzie stanowił problemu.

Prosimy o wysłanie CV z klauzulą na adres meilowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania

Chęć do pracy 

Podobne oferty

Kierowca

BioLogistic Polska sp. z o.o. Dystrybutor ekologicznej i naturalnej żywności z siedzibą w Kielcach
  • Polska
  • Wczoraj