projektpraca.eu

Doradca kampanii biznesowej

Marta
  • Dodano: 16 sierpnia 2019
  • Ważna do: 16 września 2019

Opis stanowiska pracy

Jako jedyni w Kielcach podchodzimy indywidualnie do naszych pracowników. W połączeniu ze zdrową atmosferą pracy, przychodzisz do biura z przyjemnością.

Będziesz odpowiedzialny za promowanie kampanii dla klientów biznesowych- informowanie o dotacjach/dofinansowaniach

Gwarantujemy:
- 14,70 zł podstawy za każdą godzinę pracy
- dodatkową PROWIZJE
- dla osób studiujących, szukających dodatkowego zajęcia ? elastyczny grafik (min. 80h/m-cu)
- wyjątkowa atmosfera pracy
- zarabiasz 500zł już za odbycie szkolenia.

UWAGA

Jedyni w Kielcach proponujemy umowę o pracę po okresie próbnym dla osób poszukujących stałej pracy.

Liczba wakatów: 4 (uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi kandydatami)

Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- pozytywnego nastawienia
- podstawowej znajomości komputera
- doświadczenia w pracy z klientem (będzie dodatkowym atutem)
- komunikatywności