projektpraca.eu

Copywriter autor tekstów

dotare
  • Dodano: 02 listopada 2019
  • Ważna do: 24 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś wulkanem kreatywności? Słowa tworzą w Twojej głowie całą masę oryginalnych pomysłów na treści? Potrafisz rozwinać koncepcje kreatywne do kanałów mediów społecznościowych i przekuwać je w finalne content plany z ciekawą treścia dla odbiorców?

  1. Twoje codzienne obowiązki będą oscylowały wokół pisania tekstów
  2. Oferujemy prace zdalną w formie umowa zlecenie z płatnością za każdy tekst odrazu lub na miejscu w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku z stałym wynagrodzniem.

Przede wszystkim będziesz tworzyć:

  • krótkie formy tekstowe pod media społecznościowe;
  • dłuższe formy tekstowe do sklepów internetowych;
  • hasła pod kampanie reklamowe oraz scenariusze do spotów;
  • opisy i rozwinięcia koncepcji kreatywnych treści do sklepów internetowych, aukcji allegro, postów facebook,google moja firma.
  • superlokalizację biura centrum kielc;
  • miejsce, w którym nauczysz się jeszcze lepiej i jeszcze więcej;
  • uczciwe warunki wynagrodzenia
  • ambitne i interesujące projekty, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła;
  • twórczą atmosferę
  • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji;
  • dbamy o swoich, dlatego oprócz umowy o pracę dostaniesz od nas też coś dla ducha: usługi fryzjersko kosmetyczne w naszym salonie w przypadku zatrudnienia

Wymagania

Potrzebujemy copywritera autorq tekstów, który:

  • może pracować zdalnie ( w domu ) przy wyborze formy rozliczania o umowę zlecenie
  • nie obcy jest mu również copywriting z użyciem wymogów SEO 2019r
  • ma od trzech lat doświadczenia w redagowaniu kreatywnych tekstów do stron internetowych i blogów firmowych
  • może pochwalić się świetną znajomością języka polskiego;
  • kreatywność, lekkie pióro i myślenie koncepcyjne to jego mocne strony;
  • samodzielnie i odpowiedzialnie podchodzi do powierzonych mu zadań;
  • swobodnie porusza się między różnymi stylami tekstów i dostosowuje ich przekaz do grupy docelowej klientów (branża uroda,meble,architektura miejska,wycieraczki);
  • zna ekosystem digital marketingu, a w szczególności: sprawnie porusza się w świecie social mediów facebook,blogi;
  • potrafi tworzyć ciekawe i angażujące czytelnika treści;
  • może wskazać nam swoje portfolio (chcemy zobaczyć, jakie projekty zrealizowałeś ).
  • mile widziana osoba z zameldowaniem w Kielcach