projektpraca.eu

Asystentka sekretariatu w szkole językowej

Language Academy w Strawczynie
  • Dodano: 06 sierpnia 2022
  • Ważna do: 31 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznej i pozytywnie nastawionej do życia i ludzi dziewczyny/kobiety :) do bieżącej obsługi klientów, dbania o wygląd pomieszczeń szkoły oraz administrowania szkolnych social mediów w filii naszej szkoły w Strawczynie.

Oferujemy:

  • praca w wymiarze ok 1/2 etatu,
  • umowa zlecenie,
  • sprawnie prowadzony okres szkoleniowy,
  • bieżące wsparcie Managera szkoły,
  • praca od pon do pt w godz. ok.15:00 do 20:00,
  • rozwój umiejętności poprzez szkolenia zewnętrzne,
  • praca w zgranym zespole,
  • możliwość awansu i większej ilości godzin w przyszłości.
  • praca od września,

Czekamy na Twoje CV ze zdjęciem :)

Wymagania

Od kandydatki oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej i elokwencji,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • sumienności i uczciwości,
  • umiejętności zarządzania kontami na FB & Instagramie,
  • chęci uczenia się i doskonalenia warsztatu pracy,
  • umiejętności redagowania krótkich tekstów reklamowych,
  • umiejętności tworzenia prostych projektów graficznych,