projektpraca.eu

Ankieter terenowy

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 maja 2022
  • Ważna do: 24 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy: ankietera terenowego

Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem

Dołącz do naszego teamu.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

Kontakt z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi,

Przeprowadzanie krótkich ankiet z klientami,

Obsługa przedsprzedażowa,

Współpraca z zespołem oraz z koordynatorem.

Wymagania

komunikatywności,

zaangażowania w wykonywaną pracę,

pozytywnego nastawienia

nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

możliwość awansu,

pracę w młodym zespole,

pozytywną atmosferę.

elastyczny grafik stabilną stawkę 19,70/h + premię !

CV z dopiskiem Ankieter terenowy  prosimy przesyłać na adres:

karina.kaniewska@4-eco.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.