projektpraca.eu

Ankieter telefoniczny (CATI)/- praca zdalna/cała Polska

Badania Rynku
  • Dodano: 28 lipca 2020
  • Ważna do: 30 września 2020
381
2020-07-28 2020-09-30

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy chętnych osób do przeprowadzania ankiet telefonicznych, w oparciu o zdalne logowanie się do firmy z osobistego komputera - możesz pracować dla nas w każdym mieście w Polsce. Niezbędny jest własny komputer i stały dostęp do Internetu.

Oferujemy:

  • pracę zdalną w domu
  • elastyczny czas pracy: możliwość wyboru godzin pracy między 9:00 a 18:00
  • umowę o dzieło
  • bezpłatne szkolenia
  • możliwość udziału w ciekawych projektach badawczych
  • konkurencyjne stawki

Wymagania

Oczekujemy:

  • posiadania stałego łącza internetowego, własnego komputera/laptopa, słuchawek z mikrofonem
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • możliwości pracy co najmniej 20 h w tygodniu
  • dobrej dykcji
  • komunikatywności
  • zapału do pracy
  • mile widziane jest też doświadczenie w pracy teleankietera

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: badania.rynku@protonmail.com

Prosimy również o dopisanie klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych.

Adres e-mail

badania.rynku@protonmail.com