Szkolenie - Pracownik biurowy z elementami kadr i płac + staże zawodowe

Fundacja Heros
  • Dodano: 16 listopada 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros oferuje udział w szkoleniu. Prowadzimy projekty ze środków PFRON skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Tematyka: Pracownik biurowy z elementami kadr i płac

Rozpoczęcie: grudzień/styczeń

Miejsce: centrum Kielc

Ilość godzin 112 h

Wypłacamy 400 zł stypendium za udział oraz zwrot za dojazdy z i na szkolenie.

Wymagania

Dla kogo:

- dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

- w momencie zapisania się do Fundacji bez zatrudnienia

- absolwentów uczelni wyższych (którzy ukończyli uczelnię w ciągu 5 ostatnich lat) lub studentów 3 roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich oraz doktorantów

- z woj. świętokrzyskiego

Należy spełniać wszystkie z powyższych wymagań.

Po odbytym szkoleniu oferujemy udział w stażach zawodowych. Różne branże, różne stanowiska. Nie chcesz brać udziału w stażu? Nie ma problemu, dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Wyślij cv, w tytule maila wpisując KADRY I PŁACE - ABSOLWENT/STUDENT

na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Fundacja Heros, ul. Wesoła 51, Kielce.