Staże zawodowe, szkolenia - dla studentów i absolwentów z orzeczeniem

Fundacja Heros
  • Dodano: 27 września 2021
  • Ważna do: 30 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros z oddziałem w Kielcach, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do udziału w projekcie "Absolwent w drodze do kariery!?.

W ramach projektu oferujemy:

- 3 miesięczne staże zawodowe z wypłacanym stypendium

- różne branże, zwrot kosztów dojazdu na staż

- możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego - 400 zł miesięcznie

- ciekawe szkolenia zawodowe - również w formie zdalnej,

- pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia, wsparcie doradców zawodowych, pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania

Projekt skierowany jest do osób spełniających następujące kryteria:

- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,

- odbywanie ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich,

- posiadanie statusu absolwenta szkoły wyższej ( ukończenie studiów wyższych w przeciągu ostatnich 5 lat),

- na dzień przystąpienia do projektu pozostawanie bez zatrudnienia,

- zamieszkanie na terenie województwa świętokrzyskiego;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutacja rusza już od października, nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Fundacja Heros, Kielce, ul. Wesoła 51.