projektpraca.eu

Staże zawodowe - różne stanowiska - 1845 zł miesięcznie!

Fundacja Heros
  • Dodano: 06 października 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Płatne staże zawodowe: pracownik biurowy, grafik komputerowy, administrator stron www, pracownik działu księgowości, pomocnik działu rekrutacji, młodszy programista, recepcjonistka, pracownik działu obsługi klienta i wiele innych. Na bieżąco wyszukujemy nowe oferty stażowe z różnych branż, w zależności od umiejętności i oczekiwań Kandydatów.

Fundacja Heros z oddziałem w Kielcach, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do udziału w projekcie ?Absolwent w drodze do kariery!?.

W ramach projektu oferujemy udział w stażach zawodowych:
-staże trwają 3 miesiące z możliwością przedłużenia
-tryb stażu: od poniedziałku do piątku, po 7 lub 8 h dziennie
-stypendium stażowe 1845, 84 zł brutto miesięcznie
-możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego w wysokości 400 zł miesięcznie
-zwrot za dojazdy na staże

Wymagania

Projekt skierowany jest do osób spełniających następujące kryteria:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
- odbywanie ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich,
- posiadanie statusu absolwenta szkoły wyższej ( ukończenie studiów wyższych w przeciągu ostatnich 5 lat),
- na dzień przystąpienia do projektu pozostawanie bez zatrudnienia,
- zamieszkanie na terenie województwa świętokrzyskiego;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV:

Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutacja rusza już od października, nie czekaj, zgłoś się już dziś!
Fundacja Heros, Kielce, ul. Wesoła 51.
539 309 781