projektpraca.eu

Staże zawodowe dla studentów i absolwentów

Fundacja Heros
  • Dodano: 27 października 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, prowadzi rekrutację do projektu skierowanego do studentów i absolwentów szkół wyższych, z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • 3 miesięczne staże zawodowe
  • stypendium stażowe 1845, 94 zł brutto miesięcznie
  • dodatek motywacyjny w wysokości 400 zł
  • zwrot kosztów dojazdu na staż

Staże dopasowujemy indywidualnie do oczekiwań Kandydatów. Różne stanowiska, różne branże. Do tej pory zorganizowaliśmy staże na stanowiskach takich jak: pracownik biurowy, pomoc administracyjna, rejestratorka medyczna, recepcjonistka, wsparcie działu rekrutacji, pomoc księgowej, pracownik działu kadr i płac, młodszy archiwista, pracownik działu HR, młodszy specjalista ds. obsługi klienta, pracownik działu marketingu, pracownik poligrafii, młodszy grafik, administrator stron www, analityk internetowy oraz wiele innych. Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków humanistycznych oraz ścisłych.

Wymagania

Wszystkie wymagania, które należy spełniać:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • status studenta szkoły wyższej ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich lub absolwenta, który ukończył szkołę wyższą w ciągu ostatnich 5 lat
  • w momencie zapisu do Fundacji pozostawanie bez zatrudnienia

Zachęcamy do wysyłania CV. Liczba miejsc ograniczona.

Adres mailowy: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781

Fundacja Heros, ul. Wesoła 51.