projektpraca.eu

Specjalista ds excel - szkolenie ze stypendium

Fundacja Heros
  • Dodano: 16 listopada 2022
  • Ważna do: 11 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby niepełnosprawne w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery!" oferuje udział w szkoleniu: Specjalista ds. excel.

????112 h szkolenia
????dodatek motywacyjny 400zł/miesiąc (przez 10 miesięcy)
????Termin: listopad/grudzień

W programie szkolenia m.in.:
1. Wstęp do programu Excel
2. Formatowanie komórek i tabel
3. Formuły i funkcje
4. Wyszukiwanie i układanie danych
5. Praca na tabelach
6. Przygotowanie do pracy na tym samym pliku Excela
7. Praca z wykresami
8. Tabele i wykresy przestawne

Szczegółowy program dostępny na prośbę.
Po szkoleniu oferujemy udział w stażu oraz wsparcie w poszukiwaniu pracy.

Wymagania

Żeby wziąć udział w szkoleniu należy:
- posiadać aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- realizować ostatni rok nauki w szkole wyższej
(licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub
- osoby które ukończyły szkołę wyższą w ciągu ostatnich 5 lat
- na dzień przystąpienia do projektu pozostające bez zatrudnienia
- zamieszkujące teren województwa świętokrzyskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres:

lub o kontakt telefoniczny: 539 309 781

ul. Wesoła 51/531
Kielce