projektpraca.eu

Recepcjonist/ka

Aerosquash Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 stycznia 2022
  • Ważna do: 03 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

PRACA W RECEPCJI KLUBU AEROSQUASH KORONA

Obowiązki:

  • obsługa recepcyjna oraz kontakt telefoniczny i mailowy z klientami Klubu
  • koordynacja i przyjmowanie rezerwacji
  • sprzedaż produktów ze sklepiku w recepcji
  • dbanie o estetykę oraz rozwijanie pozytywnego wizerunku klubu
  • obsługa social-mediów klubu pod okiem doświadczonego social media managera
  • organizacja imprez dla dzieci

Wymagania:

  • pogodne usposobienie, otwartość, pozytywne nastawienie i chęć do pracy,
  • dobry kontakt z klientami
  • dobra organizacja pracy,
  • status studenta lub ucznia
  • chęć do nauki
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego, pozwalająca na swobodną obsługę klienta

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • zainteresowanie sportami rakietowymi

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową
  • pracę w godzinach 7:00-23:00 w systemie zmianowym
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • przeszkolenie w obsłudze social-mediów
  • możliwość bezpłatnego korzystania z oferty klubu
  • opieka medyczna w lux-med lub medicover do wyboru

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV na adres biuro@aerosquash.pl wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych