projektpraca.eu

Przewodnik po oceanarium

OCEANIKA
  • Dodano: 19 marca 2019
  • Ważna do: 19 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Masz otwarty umysł i zdajesz lub zdałeś maturę rozszerzoną z biologii? To zostań przewodnikiem po oceanarium. Praca w sezonie wiosenno-letnim, z możliwością przedłużenia. Polega na oprowadzaniu zwiedzających po ekspozycji akwariów wielkoformatowych. Gwarantujemy przeszkolenie w zakresie niezbędnej wiedzy i wskazówki doświadczonych kolegów. Zatrudnienie na umowę w pełnym lub częściowym wymiarze, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawa praca w młodym zespole ichtiobiologów.

Wymagania

  1. Zdana matura rozszerzona z biologii lub studia w tym kierunku
  2. Dyspozycyjność od 15 maja do 31 sierpnia
  3. Dobra dykcja
  4. Umiejętność swobodnego wysławiania się