projektpraca.eu

Pracownik ochrony

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 sierpnia 2020
  • Ważna do: 24 września 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy: Sklep sportowy

Zakres obowiązków:

- ochrona obiektu

- dbanie o bezpieczeństwo klientów

- działania porządkowo-informacyjne

Oferujemy:

- pracę w godzinach 8:30 ? 21:30

- stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 510 013 504 W godzinach 16:00 do 21:00  czynny jest kontakt na  infolinię tel. 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Wymagania

Wymagania:

- niekaralność

- odpowiedzialność

- mile widziane status studenta