projektpraca.eu

Pracownik Działu IT

GARETT Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 listopada 2022
  • Ważna do: 18 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla użytkowników lokalnych i zdalnych,
  • Rozwiązanie problemów, diagnozowanie i naprawianie problemów technicznych związanych ze sprzętem komputerowym i biurowym,
  • Tworzenie szablonów produktów z użyciem HTML, CSS oraz prostych stron www,
  • Konfiguracja i bieżąca obsługa systemów z rodziny Microsoft Windows,
  • Wsparcie techniczne w zakresie konfiguracji sieci komputerowej,
  • Obsługa techniczna platformy e-commerce,
  • Obsługa techniczna programu handlowo-magazynowego.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe lub pokrewne,
  • Znajomość sprzętu komputerowego i systemów operacyjnych i oprogramowania z rodziny Microsoft,
  • Doświadczenie w zakresie diagnozowania sprzętu komputerowego i biurowego,
  • Znajomość języka HTML, CSS i podstaw PHP,
  • Umiejętność obsługi platform e-commerce – mile widziane doświadczenie z Shoper,
  • Umiejętność obsługi programu sprzedażowo-magazynowego – mile widziany COMARCH ERP Optima.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw sieci komputerowych i konfiguracji sprzętu sieciowego,
  • Znajomość programów graficznych, np.: GIMP, Adobe Photoshop.

To oferujemy

  • Wsparcie podczas wdrażania się w obowiązki,
  • Ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym i zgranym zespole,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia).