projektpraca.eu

Praca dla uczniów, studentów, - zacznij jako teleankieter!

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 września 2019
  • Ważna do: 25 października 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś uczniem?
Rozpocząłeś studia?
Pora rozejrzeć się za pracą!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy na stanowisku teleankieter!
To świetna praca na start!

Do kompetencji osoby na tym stanowisku należy:

-Telefoniczny kontakt z respondentem,

Co oferujemy?
Jasne warunki:

-Stała podstawa,
-Benefity: gratyfikacje: pieniężne, nagrody rzeczowe, gadżety, bilety na koncerty, wydarzenia kulturalne, do kina etc.,
-Cykl specjalistycznych szkoleń, który w 100% przygotowuje do pierwszego dnia pracy,

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia - nauczymy Cie wszystkiego, m.in.:

-Profesjonalnego podejścia do respondenta,
-Standardów realizacji badań marketingowych,
-Organizacji czasu,
-Obsługi systemów teleinformatycznych,
-Przepisów dotyczących ochrony danych.

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij CV - skontaktujemy się w celu umówienia na spotkanie!

Nie zapomnij o dopisaniu klauzuli w CV, lub treści wiadomości:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).