projektpraca.eu

Praca dla uczniów, studentów, - zacznij jako teleankieter!

Technologicznego Centrum Usług INFO-MEDIA
  • Dodano: 29 lipca 2019
  • Ważna do: 29 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś uczniem?
Rozpocząłeś studia?
Pora rozejrzeć się za pracą!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy na stanowisku teleankieter!
To świetna praca na start!
Nie wymagamy doświadczenia - nauczymy Cie wszystkiego, m.in.:

-Profesjonalnego podejścia do respondenta,
-Standardów realizacji badań marketingowych,
-Organizacji czasu,
-Obsługi systemów teleinformatycznych,
-Przepisów dotyczących ochrony danych.

Do kompetencji osoby na tym stanowisku należy:

-Telefoniczny kontakt z respondentem,

Co oferujemy?
Jasne warunki:

-Stała podstawa,
-Benefity: gratyfikacje: pieniężne, nagrody rzeczowe, gadżety, bilety na koncerty, wydarzenia kulturalne, do kina etc.,
-Dodatkowo: realna szansa na rozwój ( szkolenia, awanse),
-Cykl specjalistycznych szkoleń, który w 100% przygotowuje do pierwszego dnia pracy,

Wymagania

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij CV - skontaktujemy się w celu umówienia na spotkanie!