projektpraca.eu

Operator systemu komputerowego

Telepromo
  • Dodano: 10 marca 2020
  • Ważna do: 10 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

Studencie / Absolwencie !

Poszukujesz dodatkowej pracy?

Zostań OPERATOREM SYSTEMU KOMPUTEROWEGO przy projekcie niesprzedażowym ? to

idealna praca jest dla Ciebie !!!

Jesteśmy młodą i dynamiczną spółką działającą w obszarze nowych technologii oraz usług Call Center.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników, a nasza podstawowa działalność skupia się na świadczeniu usług z

zakresu outsourcingu procesów biznesowych.

Zapewniamy:

- atrakcyjny system poleceń

- najlepsze w mieście wynagrodzenie podstawowe 17,20 brutto/h + realny system premiowy

- współpraca na podstawie umowy zlecenie

- pracę przy projekcie niesprzedażowym

-liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

-ELASTYCZNY GRAFIK dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości

-zatrudnienie od 16 roku życia

-pakiet szkoleń

-praca w dogodnej lokalizacji Częstochowy

-przyjazną atmosferę

-wyjścia integracyjne

-możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

Wymagania

Jedyne czego oczekujemy:

? dyspozycyjności na poziomie minimum 20h tygodniowo

? chęci do pracy

? podstawowej obsługi komputera

? pozytywnego nastawienia