projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. marketingu - oferta stażu

Fundacja Heros
  • Dodano: 26 października 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby niepełnosprawne oferuje staż zawodowy na stanowisku Młodszy spec. ds. marketingu.

Praca polega na pomocy przy wprowadzaniu innowacyjnej platformy, skupiającej korepetytorów oraz osób poszukujących korepetytorów. Wyszukiwanie klientów platformy, prowadzenie social media, działania marketingowe na facebooku, telefoniczny kontakt z Klientami. Zapraszamy osoby, które chcą zyskać nowe kompetencje, otwarte i chętne do nauki.

Oferujemy:

  • 3 miesięczny staż zawodowy
  • wynagrodzenie 1845,45 zł brutto miesięcznie
  • możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego w wysokości 400 zł netto miesięcznie
  • zwrot kosztów dojazdu
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • status studenta ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich, lub absolwenta, który ukończył szkołę wyższą w ciągu ostatnich 5 lat
  • pozostawanie bez zatrudnienia
  • umiejętność obsługi komputera
  • chęć do nauki

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Fundacja Heros,

ul. Wesoła 51.

Kontakt: 539 309 781