projektpraca.eu

Młodszy grafik komputerowy - staż zawodowy

Fundacja Heros
  • Dodano: 30 grudnia 2021
  • Ważna do: 28 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery" oferuje udział w zdalnym stażu zawodowym.

Przed realizacją stażu oferujemy udział w zdalnym szkoleniu z zakresu:
Marketing z grafiką komputerową. Szkolenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona!

Stanowisko stażysty: Młodszy grafik komputerowy

Obowiązki: tworzenie grafik, ulotek, plakatów.

Forma: staż w formie zdalnej (wykonujesz swoje obowiązki, bezpiecznie - w domu)

Czas trwania: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia do 6 miesięcy)

Stypendium stażowe: 1845,94 zł brutto miesięcznie

Dodatek motywacyjny 400 zł miesięcznie

Wsparcie doradców zawodowych oraz opiekuna stażu.

Wymagania

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności

- status absolwenta uczelni wyższej (ukończenie szkoły wyższej w ciągu ostatnich 5 lat)

- lub status studenta ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich, lub doktoranci

- osoby bez zatrudnienia

- mile widziane portfolio prac oraz znajomość podstawowych programów graficznych (Photoshop, Corel, Canva, Gimp)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781

ul. Wesoła 51/531, Kielce.