projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny

Telbridge
  • Dodano: 20 grudnia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy komunikatywnych osób do obsługi działu przedłużania umów dla sieci PLAY. Naszym pracownikom oferujemy: ? elastyczne godziny pracy (indywidualny grafik) ? gwarantowaną stawkę godzinową od 14,70 zł/h ? premie za Twoje osiągnięcia ? 300 zł bonusu za poleconą osobę ? programy lojalnościowe (zbierasz punkty, które wymieniasz na nagrody np. sprzęt sportowy, RTV, AGD) ? kartę MultiSport ? umowę ze składkami ZUS ? grupowe ubezpieczenie na życie ? bonusy, konkursy podnoszące Twoje wynagrodzenie

Wymagania

*Posiadasz doświadczenie w branży call center? Zapłacimy Ci za to! aż 500 zł bonusu powitalnego! *Nie masz doświadczenia? Nie wymagamy go! Nasi Trenerzy przygotują Cię do pracy! Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny: 885122462 Prosimy o załączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.? Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod(małpa)telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.