projektpraca.eu

Grafika komputerowa - szkolenie z opcją stażu!

Fundacja Heros
  • Dodano: 24 stycznia 2023
  • Ważna do: 15 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros prowadzi rekrutację na szkolenie pn. "Grafika komputerowa". Po szkoleniu oferuje kilkumiesięczny staż zawodowy oraz pomoc w uzyskaniu zatrudnienia. Oferta wyłącznie dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, w trakcie lub po studiach.

Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie grafiki komputerowej zgłoś się do nas!

Zapewniamy:

  • szkolenie z zakresu grafiki komputerowej

  • dodatek motywacyjny min. 450 zł/mies. (od momentu rozpoczęcia szkolenia nawet przez 10 miesięcy.)

  • po zakończeniu szkolenia płatny 3 miesięczny staż – 2006,18 zł miesięcznie

  • materiały szkoleniowe

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

  • sfinansowanie egzaminu zewnętrznego i uzyskanie certyfikatu

Dodatkowo:

  • oferujemy wsparcie m.in. doradcy zawodowego, prawnika, pośrednika pracy

  • możliwość zwiększenia dodatku motywacyjnego

  • wsparcie w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia

  • możliwość realizacji innych szkoleń zawodowych

Wymagania

Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:

  • posiadanie aktualnego orzeczenie o niepełnosprawności

  • status studenta ostatniego roku studiów lub absolwenta do 5 lat od ukończenia studiów (również studiów podyplomowych)

  • pozostawanie bez zatrudnienia

  • zamieszkiwanie na terenie województwa: świętokrzyskiego.

Oferta jest współfinansowana ze środków PFRON w ramach projektu pn. "Absolwent w drodze do kariery!"

Jeśli interesuje Cię inny kierunek rozwoju - zgłoś się! Możemy pomóc Ci w realizacji Twoich planów zawodowych :)

Prosimy o przesłanie cv na adres:

magda.tomczak@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 - 309 - 781

ul. Wesoła 51/531

Kielce