projektpraca.eu

Elastyczny grafik dopasowany do Ciebie - 13,70 zł/h

Telbridge
  • Dodano: 01 lutego 2018
  • Ważna do: 15 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteś studentem i chciałeś podratować swój budżet, a może mamą która chciałaby wrócić do pracy? Dołącz do Telbridge! Ciekawy projekt, nowe wyzwania, szerokie możliwości oraz praca w fantastycznej atmosferze. Zacznij prace jako konsultant telefoniczny i przekonaj się jak łatwo możesz coś zmienić. Oferujemy: ? Stawkę 13.70 brutto + wysokie premie ? Elastyczny grafik ? Pracę w zgranym zespole i luźnej atmosferze ? Szkolenia i warsztaty podnoszące Twoje kwalifikacje ? Liczne konkursy i ciekawe nagrody ? Realne szanse na awans ? Dodatkowe benefity

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy i pomożemy Ci się wdrożyć. Dla nas liczy się Twoje zaangażowanie!! Masz doświadczenie? Zgarnij bonus aż 500zł !!!! Szczegóły podczas spotkania rekrutacyjnego. Znajdź nas na: facebook.com/telbridgekielce instagram.com/telbridge_kielce ul. Zagnańska 49, III piętro (róg Głęboczka) W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli o następującej treści: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o.