projektpraca.eu

Doradca ds. nieruchomości

Scyzoryk Group Sp z o.o.
  • Dodano: 30 września 2022
  • Ważna do: 14 października 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy - Kielce
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona jako Specjalista ds. nieruchomości będzie odpowiedzialna za:
• Pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
• Pozyskiwanie klientów i kompleksową obsługę procesu transakcji
• Monitorowanie rynku nieruchomości
• Kreowanie własnego wizerunku, oraz budowanie marki Scyzoryk Nieruchomości

Oferujemy:
• Bardzo konkurencyjne warunki wynagradzania oparte na systemie prowizyjnym nawet do 70%
• Pracę w młodym zespole
• Elastyczne godziny pracy
• Zatrudnienie na umowę agencyjną lub umowę zlecenie
• pokrywamy wszystkie koszty (marketing, systemy itp)
• pokrywamy cały koszt szkolenia początkowego
Działamy na terenie województwa Świętokrzyskiego
Chcesz wiedzieć więcej? zapraszamy na www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na biuro@scyzoryk-nieruchomosci.pl lub tel 722797977

Wymagania

Wymagania:
• Przedsiębiorczość, oraz nastawienie na rozwój zawodowy
• Wysokie zaangażowanie, pracowitość, chęc do pracy
• Samodzielność
• Prawo jazdy B
• Umiejętność prowadzenia negocjacji
• Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
• Doświadczenie w branży jak i licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami będą dodatkowymi atutami