projektpraca.eu

Animator zabaw dla dzieci w Parku tematycznym

" Sienkiewiczówka "
  • Dodano: 03 kwietnia 2019
  • Ważna do: 03 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Twoja rola:

  • Prowadzenie zabaw plenerowych w Krainie "W pustyni i w puszczy"
  • Prowadzenie imprez okolicznościowych, w tym animacji dla dzieci,
  • Obsługa klienta oparta na uprzejmości, przyjaznych relacjach i otwartej komunikacji.

Miejsce pracy: Sienkiewiczówka ul.Parkowa 5 Oblęgorek

Oferujemy:

  • umowę zlecenie-praca o charakterze dorywczym,
  • prace w młodym i zgranym zespole,
  • pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie,
  • przejrzyste zasady wynagradzania.

Wymagania

Oczekujemy: łatwości nawiązywania kontaktu z dziećmi, pomysłowości, kreatywności, dobrej energii, dobrej sprawności fizycznej, umiejętności koordynowania oraz organizacji zabaw dla dzieci, mile widziany status studenta