projektpraca.eu

Analityk internetowy - staż dla studentów i absolwentów

Fundacja Heros
  • Dodano: 28 października 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, prowadzi zapisy do projektu, w ramach którego oferujemy zdalny staż zawodowy na stanowisku: Analityk internetowy. Oferta dla osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, z woj. świętokrzyskiego, studentów lub absolwentów uczelni wyższej.

Tryb pracy: zdalna

Obowiązki:

  • Gromadzenie, analiza danych internetowych

  • Śledzenie ofert konkurencyjnych

  • Tworzenie baz danych

Oferujemy:

  • 3 miesięczny staż zawodowy
  • 1845,94 zł brutto stypendium stażowego
  • 400 zł netto miesięcznie - dodatek motywacyjny
  • bezpieczny staż w formie zdalnej
  • wsparcie doradców zawodowych

Wymagania

Wszystkie wymagania, które należy spełniać:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • status studenta ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich, lub absolwenta, który ukończył szkołę wyższą w ciągu ostatnich 5 lat
  • bez zatrudnienia
  • pierwsze doświadczenia w grafice komputerowej
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego

Osoby spełniające warunki prosimy o przesłanie cv na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781

Fundacja Heros, ul. Wesoła 51.