Szkolenie: podstawy księgowości - dla osób posiadających orzeczenie

Fundacja Heros
  • Dodano: 06 czerwca 2024
  • Ważna do: 19 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do wzięcia udziału w projekcie współfinansowanym ze środków PFRON.

W ramach projektu oferujemy udział w szkoleniu zawodowym:
PODSTAWY KSIĘGOWOŚCI.

Oferujemy:
Szkolenie na 112 h
Forma szkolenia: stacjonarne w Kielcach
Stypendium szkoleniowe: 15,31 zł brutto za godzinę
Ubezpieczenie, składki ZUS
Zaświadczenie o ukończonym szkoleniu.
Planowane rozpoczęcie - lipiec lub sierpień

Przewidziane zagadnienia teoretyczne z zakresu księgowości oraz obsługa programu do księgowania.

Po zrealizowanym szkoleniu oferujemy udział w stażu zawodowym z wypłacanym stypendium stażowym.

Wymagania

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • wiek aktywności zawodowej
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego
  • w momencie zapisu do Fundacji status osoby: bez zatrudnienia - nieaktywnej zawodowo, bezrobotnej, poszukującej pracy (nie wymagamy zarejestrowania w urzędu pracy).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

539 309 781

lub przesłania cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

ul. Wesoła 51/531
Kielce