projektpraca.eu

Sprzątająca

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 marca 2021
  • Ważna do: 19 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy w Nowinach, czekamy na Ciebie.

Zadania/Czynności:

  • Kompleksowe codzienne sprzątanie pomieszczeń administracyjnych
  • Sprzątanie korytarzy, łazienek, prysznicy, kuchni, stołówki, sali konferencyjnej
  • Wyrzucanie śmieci komunalnych
  • Okresowe mycie okien

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki pracy (umowa o pracę)
  • Wdrożenie i przeszkolenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań np. do leków, turnusu rehabilitacyjnego i in.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny pod nr tel. 510 013 504, 510?014 930 po godzinie 16.00 również pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla?HR for Business Sp. z o.o.?na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest?HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • Dokładność
  • Sumienność
  • Odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy własnej