projektpraca.eu

Sprzątająca

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 sierpnia 2020
  • Ważna do: 26 września 2020

Opis stanowiska pracy

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy? Zatrudnimy Cię w ZPCHR i damy pomoc finansową z ZFRON. Przyjdź!

Miejsce pracy:  Kielce ul. Świętokrzyska

Zakres obowiązków na stanowisku sprzątająca:

- sprzątanie sal wykładowych, dydaktycznych, gabinetów,

- sprzątanie ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych, wind,

- sprzątanie toalet

- mycie okien

- uzupełnianie środków higienicznych

Oferujemy:

- umowę o pracę

- praca w systemie dwuzmianowym 5:30 -13:30 i 12:30-20:30

- zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej co daje możliwość dofinansowań m.in. do rehabilitacji, lekarzy specjalistów, turnusów rehabilitacyjnych.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt pod nr tel. 510 013 504, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Wymagania

Wymagania:

- dyspozycyjność

- sumienność

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności