projektpraca.eu

Specjalista ds. księgowości

P.W. Karabela-CK Sp. zo.o.
  • Dodano: 19 sierpnia 2019
  • Ważna do: 19 września 2019

Opis stanowiska pracy

Firma P.W. ?KARABELA-CK? Sp. z o.o. obecnie poszukuje do wewnętrznych struktur spółki pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Kielce

WYMAGANIA:

  • znajomość programów CDN OPTIMA
  • dobra znajomość obsługi komputera ? Pakiet Office
  • znajomość zasad księgowania  oraz przepisów podatkowych
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie księgowości spółki z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj. ustawy o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie rozliczeń SOD
  • reprezentowanie firmy przed instytucjami państwowymi (US, GUS, PFRON)

OFERUJEMY:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia ? długofalowe zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole
  • szkolenia zawodowe

P.W. ?KARABELA-CK? Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub  przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@karabelack.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ?KARABELA-CK? Sp. z o.o.   z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ?KARABELA-CK? Sp. z o.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej  P.W. ?KARABELA-CK? Sp. z o.o.  ? wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ?KARABELA-CK? Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania?.