projektpraca.eu

Salowa-Starachowice

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. ? Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) ? będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel
  • Dodano: 07 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp zoo, S. K. - Agencja Zatrudnienia ( nr cert. 13953) - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:Salowa- Szpital w Starachowicach

Wymagania

Zakres obowiązków: - Sprzątanie sal chorych, - Sprzątanie korytarzy, - lekka pomoc przy pacjencie, Wymagania: - książeczka sanitarno - epidemiologiczna - szczepienia WZW/B - dyspozycyjność, - sumienność, - odpowiedzialność, Oferujemy: - Umowę o pracę lub umowę zlecenie, - praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli 7:19 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 510 013 504 lub 510 015 971 od pn do pt w godz. 8-16 lub osobiście w biurze: Kielce, ul. Warszawska 31, parter lub e-mai a.butenko@impel.pl, W godzinach 16:00 do 21:00 czynny jest kontakt na infolinię tel. 71 711 01 44. Na CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko SALOWA oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć?. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85/87.