projektpraca.eu

Rekrutacja do projektów - praca, staże zawodowe, kursy

Fundacja Heros - Kielce
  • Dodano: 08 września 2020
  • Ważna do: 08 października 2020

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros zaprasza do udziału w projektach współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W ramach projektów oferujemy:

- poradnictwo zawodowe

-staże zawodowe

-pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia

Wymagania

Żeby wziąć udział w projektach musisz spełniać wszystkie z podanych warunków:

- posiadać ważne orzeczenie o niepełnosprawności
- pozostawać bez zatrudnienia
- być w wieku aktywności zawodowej
- zamieszkiwać województwo świętokrzyskie

Zapisy trwają. Zadzwoń: 539 ? 309 -781,

lub prześlij swoje CV na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Fundacja Heros, Kielce.