projektpraca.eu

Referent ds. obsługi biurowej

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 sierpnia 2022
  • Ważna do: 24 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy na cały lub pół etatu?

Dodatkowa praca = dodatkowe pieniądze!

HR for Business Sp. z o.o. – spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej IMPEL – poszukuje  do swojego zespołu:

Referent ds. Obsługi biurowej

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: KIELCE

Czym będziesz się zajmować?

  • Roznoszeniem i dystrybucją ulotek na wyznaczonym wcześniej terenie
  • Rozwieszaniem plakatów na słupach ogłoszeniowych, tablicach lub w innych dozwolonych miejscach

Dzięki pracy z Nami zyskujesz:

  • Pracę od ZARAZ z dopasowanym do Twoich potrzeb grafikiem – sam ustalasz kiedy pracujesz
  • Pracę z najlepszymi - zatrudniamy 30 tysięcy osób
  • Gwarancję wypłat pełnego wynagrodzenia zawsze do 10 każdego miesiąca
  • Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej - wraz z szeregiem korzyści, m.in.: dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego, dofinansowanie do leków i okularów, zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie, doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego.

Nie czekaj i już teraz zgłoś się do Nas! Czekamy właśnie na Ciebie!

Zadzwoń: 51003504 / 510014930 lub zgłoś się za pośrednictwem portalu.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304 ul. Słonimskiego 1.

Wymagania

  • Szukasz pracy na pół etatu
  • Masz ukończone 18 lat
  • Chcesz podreperować swój budżet J
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i lubisz pracować w terenie
  • Jesteś osobą zorganizowaną i samodzielną