projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy.

AZ FFM
  • Dodano: 11 stycznia 2019
  • Ważna do: 17 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: wydzielony odcinek woj. świętokrzyskiego i województw ościennych Liczba wakatów: 2 Termin rozpoczęcia: 01.02.2019 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -reprezentowanie firmy na terenie woj. Świętokrzyskiego oraz przydzielonego jednego z woj. Ościennych - pozyskiwanie nowych klientów, - identyfikacja potrzeb klientów udzielanie informacji produktowych poprzez prezentację ofert handlowych, - zapewnienie poziomu sprzedaży, - sporządzanie cotygodniowych raportów z realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

WYMAGANIA: - wykształcenie min. średnie, - znajomość obsługi komputera - czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) - mile widziana znajomość języków obcych - komunikatywność, pozytywne nastawienie, wysoka kultura osobista, - aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym( warunek konieczny) - sprawność narządów ruchu oraz narządu mowy OFERUJEMY: - umowę o pracę ( podstawa + premia od osiąganych wyników) - szkolenia wstępne, - narzędzia pracy (auto służbowe, telefon komórkowy, laptop)