projektpraca.eu

Pracownik techniczny - staż z możliwością zatrudnienia

Fundacja Heros
  • Dodano: 07 sierpnia 2020
  • Ważna do: 20 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki oddział Fundacji Heros prowadzi rekrutację na 3 - miesięczny staż zawodowy, na stanowisku Pracownik Techniczny. Miejsce stażu: Ostrowiec Świętokrzyski, firma z branży gastronomicznej.

Oferujemy:

  • 3- miesięczny staż, z możliwością zatrudnienia dla osoby, która się sprawdzi
  • stypendium stażowe
  • zwrot kosztów dojazdu na staż

Obowiązki:

  • bieżąca konserwacja mienia
  • proste prace naprawcze i wykończeniowe
  • dbanie o porządek warsztatu oraz pomieszczeń magazynowych
  • ewidencjonowanie sprzętu firmowego

Prosimy o wysyłanie CV osoby, które spełniają wymagania. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania, które należy spełniać:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • osoby bez zatrudnienia
  • wiek aktywności zawodowej
  • z woj. świętokrzyskiego, najlepiej okolice Ostrowca Świętokrzyskiego
  • mile widziane osoby ze umiejętnościami technicznymi, potrafiące posługiwać się narzędziami