projektpraca.eu

Pracownik ochrony- Bukowa

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. ? Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) ? będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel
  • Dodano: 14 września 2018
  • Ważna do: 14 października 2018

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp zoo, S. K. - Agencja Zatrudnienia ( nr cert. 13953) - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik ochrony. Miejsce Pracy: Bukowa (Kopalnia Surowców) Zakres obowiązków: - ochrona obiektu przemysłowego,

Wymagania

Wymagania: - niekaralność, - orzeczenie o niepełnosprawności, - pozwolenie na broń, - wpis na listę jako kwalifikowany pracownik ochrony, - dyspozycyjność, Oferujemy: - Umowa o pracę 2100, 00 zł brutto, - praca zmianowa całotygodniowa Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 510 015 971 lub o przesłanie cv na p3.pawlowski@impel.pl z dopiskiem: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16 (dalej Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.). ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.