Pracownik ds. obsługi biura- staż dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Fundacja Heros
  • Dodano: 06 lipca 2020
  • Ważna do: 31 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki oddział Fundacji Heros, zajmującej się aktywizacją zawodową niepełnosprawnych prowadzi rekrutację na 3-miesięczny staż zawodowy na stanowisko Pracownik ds. obsługi biura.

Miejsce pracy: Kielce, okolice centrum, branża: nieruchomości.

Co oferujemy?

  • 3 miesięczny płatny staż
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • zwrot kosztów dojazdów na staż

Praca polega na przygotowywaniu ofert do zamieszczenia na stronie, podstawowej obróbce graficznej zdjęć, telefonicznym udzielaniu informacji o dostępnych ofertach, pracy na komputerze, pracy z dokumentami. Praca w młodym, dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagane:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • wiek aktywności zawodowej
  • pozostawanie bez zatrudnienia
  • zamieszkiwanie w województwie świętokrzyskim
  • komunikatywność, zaangażowanie,
  • obsługa komputera + mile widziana obsługa programów graficznych