projektpraca.eu

Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

ZAFON Management
  • Dodano: 27 września 2022
  • Ważna do: 31 października 2022

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient jest producentem wyrobów piekarniczo - cukierniczych. Funkcjonuje na rynku od wielu lat. Jego produkty spożywcze są jednymi z najlepszych w regionie. Chce on, aby w jego firmie pracowały wyłącznie osoby, które zawsze angażują się w swoje obowiązki. W związku z tym poprosił nas żebyśmy znaleźli osobę do pracy w jego biurze.

STANOWISKO – PRACOWNIK BIUROWY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

MIEJSCE PRACY – MORAWICA

MY:

  • dajemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • oferujemy wynagrodzenie 3600 zł brutto miesięcznie + premia uznaniowa
  • zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16

TWOJE ZADANIA:

  • administrowanie spraw biurowych
  • sprawdzanie i korygowanie zwrotów
  • przygotowywanie dokumentów sprzedaży
  • telefoniczny kontakt z Klientem

BRZMI CIEKAWIE? APLIKUJ JUŻ DZIŚ.

Link do formularza: https://zafonmanagement.recruitify.ai/job/d5ff3a6b-4330-4cc3-ae78-729711b4ff45?sourceId=421

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • sprawna obsługa urządzeń biurowych
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych