Pracownik biurowy z obsługą klienta - szkolenie zdalne ze stypendium!

Fundacja Heros
  • Dodano: 12 lipca 2021
  • Ważna do: 26 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros aktywizująca osoby z niepełnosprawnościami, prowadzi rekrutację do projektu "Pora na pracę!", współfinansowanego ze środków PFRON.

Zakwalifikowanym Beneficjentom oferujemy udział w szkoleniu:

Pracownik biurowy z obsługą klienta - 112 h - on-line

Szczegóły kursu:

  • szkolenie trwa 112 h i będzie prowadzone w trybie zdalnym (on-line)
  • za udział w kursie wypłacamy stypendium - ponad 1000 zł netto!
  • ubezpieczenie, składki ZUS
  • uczestniczy otrzymują certyfikat MEN o ukończeniu kursu
  • po kursie oferujemy udział w stażach zawodowych (stypendium stażowe 1845 zł brutto)
  • szkolenie planowane na: sierpień

Wstępna tematyka kursu:

  • zagadnienia związane z pracą biurową, archiwizacja dokumentów, korespondencja, obsługa programów biurowych, obsługa sprzętów biurowych, praca z klientem - profesjonalna obsługa klienta, aspekty psychologiczne, praca z trudnym klientem i wiele innych.

Po kursie oferujemy możliwość realizacji stażu:

  • staże 3 miesięczne
  • stypendium stażowe 1845 zł brutto miesięcznie
  • staże zawodowe w różnych branżach - jako pomoc biurowa, pracownik obsługi klienta, pracownik nieruchomości, a także staże w formie zdalnej (wykonywane w domu, na komputerze). Masz konkretnego pracodawcę, u którego chcesz odbyć staż? Sfinansujemy Twój staż!

Wymagania

Wymagania, aby wziąć udział w rekrutacji:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • pozostawanie bez zatrudnienia
  • wiek aktywności zawodowej (nie na emeryturze)
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego
  • dostęp do komputera, internetu

Zapraszamy do wysyłania CV na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781