Pracownik biurowy praca lub staż - okolice Piekoszowa - wymagane orzeczenie

Rekrutacja
  • Dodano: 24 września 2024
  • Ważna do: 08 października 2024
144
2024-09-24 2024-10-08

Opis stanowiska pracy

Praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje osoby do pracy w charakterze pracownika biurowego.

Możliwość rozpoczęcia współpracy od stażu zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur,
  • Obsługa poczty elektronicznej,
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych,
  • Wsparcie kierownika,
  • Praca z dokumentacją,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia stażu lub pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Pracę jednozmianową na pełny etat
  • Stypendium stażowe lub adekwatne wynagrodzenie
  • Wsparcie Trenera pracy na każdym szczeblu kariery.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracach biurowych
  • Obsługa komputera
  • Swobodne poruszanie się w programach z pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Obowiązkowość
  • Determinacja

Oferta jest skierowana do osób posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, biernych zawodowo, w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących woj. świętokrzyskie.

Kontakt z pracodawcą

534-036-447

Adres e-mail

patrycja.sosnowska@ffm.pl