projektpraca.eu

Praca, staże zawodowe - dla osób z niepełnosprawnością

Fundacja Heros
  • Dodano: 20 września 2021
  • Ważna do: 31 października 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, z oddziałem w Kielcach prowadzi rekrutację do projektów współfinansowanych ze środków PFRON. W ramach projektów oferujemy:

- pomoc w poszukiwaniu pracy, oferty pracy, kontakty do pracodawców

- udział w stażach zawodowych - stypendium 1845 zł brutto miesięcznie, zwroty kosztów dojazdu na staże

- udział w szkoleniach m.in. "Pracownik biurowy z elementami fakturowania" (stacjonarne oraz on-line, z wypłacanym stypendium szkoleniowym)

Wymagania

Aby zapisać się do projektu należy:

- posiadać orzeczenie o niepełnosprawności

- być w wieku aktywności zawodowej

- w momencie zapisania się do projektu być osobą bez zatrudnienia

- mieszkać w woj. świętokrzyskim

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt telefoniczny: 539 309 781.

Fundacja Heros, Kielce.