projektpraca.eu

Placowy - Końskie

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 grudnia 2020
  • Ważna do: 23 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Jeśli cechuje Cię odpowiedzialność i pracowitość- dołącz do nas!

Miejsce pracy: Szpital w Końskich

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki pracy (umowa o pracę);
  • Wdrożenie i przeszkolenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym: od 7-15 oraz od 11-19.

Zakres obowiązków:

  • Prace porządkowo-czystościowe na terenie zewnętrznym;
  • Odśnieżanie schodów, chodników, miejsc parkingowych.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930 po godzinie 16.00 również pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Szczepienia przeciw żółtaczce typu B;
  • Dobra organizacja własnej pracy.