projektpraca.eu

Kucharz/kucharka staż dla osoby niepełnosprawnej

Fundacja Heros
  • Dodano: 25 czerwca 2020
  • Ważna do: 25 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki Oddział Fundacji Heros zajmującej się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością prowadzi rekrutację na 3-miesięczny staż zawodowy, na stanowisku Kucharz/ Kucharka.

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, restauracja prowadząca także usługi cateringowe. Mile widziane osoby z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Oferujemy:

- 3 miesięczny płatny staż (z możliwością zatrudnienia dla osoby, która się sprawdzi)
- zwrot kosztów dojazdu
- stypendium stażowe
- możliwość zyskania doświadczenia

Wymagania

Wymagania:

- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
- pozostawanie bez zatrudnienia
- zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego
- wiek aktywności zawodowej
-mile widziane wykształcenie gastronomiczne
- chęć do pracy, zaangażowanie, sumienność
- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Zachęcamy do wysyłania CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.