projektpraca.eu

Grafik komputerowy - staż dla studentów lub absolwentów

Fundacja Heros
  • Dodano: 05 października 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros z oddziałem w Kielcach, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do udziału w projekcie ?Absolwent w drodze do kariery!?.

W ramach projektu oferujemy udział w stażu zawodowym.

Stanowisko: Grafik komputerowy

  • staż w formie zdalnej (on -line)
  • tryb pracy: od poniedziałku do piątku po 7 lub 8 h dziennie
  • stypendium stażowe 1845 zł brutto
  • możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego 400 zł miesięcznie

Obowiązki:

  • tworzenie grafik, plakatów, ulotek z tekstami reklamowymi
  • podstawowa obróbka zdjęć

Wymagania

Wymagania:

  • obróbka graficzna zdjęć, umiejętność obsługi programów graficznych (mile widziane portfolio prac)
  • posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,

  • odbywanie ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich,

  • posiadanie statusu absolwenta szkoły wyższej ( ukończenie studiów wyższych w przeciągu ostatnich 5 lat),

  • na dzień przystąpienia do projektu pozostawanie bez zatrudnienia,

  • zamieszkanie na terenie województwa świętokrzyskiego;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutacja rusza już od października, nie czekaj, zgłoś się już dziś!