projektpraca.eu

Prosta Praca Umysłowa - Największa Grupa Medialna

Call&More
  • Dodano: 02 stycznia 2019
  • Ważna do: 27 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Uwaga! Nowy projekt - sprawdź! \r\n\r\nJako jedyni w Kielcach podchodzimy indywidualnie do naszych pracowników. W połączeniu ze zdrową atmosferą pracy , przychodzisz do biura z przyjemnością.\r\n\r\nBędziesz odpowiedzialny za obsługę stałego klienta w Dziale Rabatowym - informowanie o należnych zniżkach i rabatach\r\nGwarantujemy:\r\n- 13,70 zł podstawy za każdą godzinę pracy (bez ukrytych zasad)\r\n- dodatkową premię motywacyjną ( 100 zł ? 500 zł)\r\n- dla osób studiujących, szukających dodatkowego zajęcia ? Elastyczny grafik \r\n- zwrot kosztów KKM \r\n- ciekawe proste projekty \r\n- liczne konkursy \r\n- wyjątkowa atmosfera pracy\r\n- zarabiasz już na szkoleniu - 300 zł za odbycie \r\n

Wymagania

- pozytywne nastawienie \r\n- podstawowa znajomość komputera\r\n- doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem\r\n- komunikatywność\r\n\r\nUWAGA \r\nOsoby poszukujące stałej pracy ? jako jedyni w Kielcach proponujemy umowę o pracę po okresie próbnym.\r\nLiczba wakatów:3 (uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi kandydatami)\r\n\r\nProsimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą:\r\nWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).\r\n\r\nInformujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy.\r\n\r\nJeśli Call Center to TYLKO TU ? prześlij CV \r\n