projektpraca.eu

Wsparcie klienta, praca od zaraz

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 sierpnia 2019
  • Ważna do: 12 września 2019

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osoba wysoce komunikatywną, wytrwałą, zdeterminowaną i zorientowaną na cel...

Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Oferowane stanowisko to:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (wsparcie klienta)

Do Twoich zadań należeć będzie:

- Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów,

- Nastawienie na rzetelną pracę w zamian za bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny i stawka godzinowa)

- Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych

- Praca w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem

W zamian oferujemy:

- Kompleksowe szkolenie wstępne

- Rozbudowany system szkoleń

- Stawkę godzinową oraz prowizje od sprzedaży

- Umowę zlecenie z możliwością podjęcia współpracy wewnątrz firmy

- Elastyczny grafik pracy

- Rozwój samego siebie oraz budowanie CV w oparciu o doświadczenie zdobyte wśród najlepszych w branży.

NIE ZWLEKAJ-DOŁĄCZ DO NAS!