projektpraca.eu

Technik BHP (nauka)

Centrum Edukacji Pro Civitas
  • Dodano: 08 listopada 2018
  • Ważna do: 14 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Szkoła Policealna Centrum Edukacji ?Pro Civitas? w Kielcach to: - kształcenie w zawodach potrzebnych na rynku pracy oraz zdobycie UPRAWNIEŃ PAŃSTWOWYCH, - zajęcia prowadzone przez praktyków w danej dziedzinie, - zajęcia w weekendy co dwa tygodnie - elastyczność i nowoczesność w podejściu do edukacji osób dorosłych, - transparentność w zakresie kosztów nauki ? NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO (pisemna gwarancja bezpłatności), - rozwój osobisty ? jako jedyna szkoła nie skupiamy się tylko na podstawie programowej ? wymagamy od Was więcej ? wprowadzamy dodatkowe szkolenia branżowe, produktowe oraz konkursy. Zdecyduj, czy chcesz za darmo zdobyć zawód państwowy? Czy chcesz zdobywać wiedzę i rozwiązywać problemy w pozytywnej atmosferze? Proponujemy Ci wyższy wymiar edukacji! Dołącz do nas i bądź PRO! Zdobądź zawód: TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY (1,5 ROKU) procivitas.edu.pl/rodzaje-szkol/szkoly-policealne-dwuletnie/technik-bhp Technik bezpieczeństwa i higieny pracy przygotowuje i przedkłada kierownikowi zakładu pracy analizy dotyczące bhp oraz propozycje usunięcia występujących zagrożeń, bada przyczyny wypadków w pracy i wnioskuje o ich usunięcie, prowadzi rejestr dokumentów dotyczących wypadków przy pracy i chorób zawodowych, wstrzymuje pracę maszyn i urządzeń w razie zagrożenia życia i zdrowia pracowników, odsuwa od pracy osoby dla których praca na określonym stanowisku jest wzbroniona, prowadzi szkolenia wstępne nowo przyjętych pracowników. Praca ? Perspektywy zatrudnienia: Technik BHP może być zatrudniony jako specjalista w każdej firmie lub instytucji publicznej. Obowiązek przeprowadzania badań okresowych i wstępnych nakłada na pracodawcę obowiązujące prawo. Szkoła całkowicie bezpłatna: 0 zł - wpisowe 0 zł - czesne 0 zł - legitymacja i indeks 0 zł - zaświadczenia 0 zł - egzaminy i poprawki Żadnych kar za zerwanie umowy, czy niską frekwencję! Zapisz się już dziś: procivitas.edu.pl/rekrutacja lub odwiedź nas: Centrum Edukacji "Pro Civitas? ? Szkoły Policealne w Kielcach ul. Paderewskiego 9/4 w Kielcach, naprzeciwko CitiPark procivitas.edu.pl facebook.com/szkolaprocivitas

Wymagania

Wykształcenie na poziomie minimum średnim.